FIFA 07 Manager

FIFA 07 Manager

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-07-25 19:09:05

Dziki

Administrator

5215961
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 74
Punktów :   

News

25.07.2007 19:02

Przepraszam wszystkich za brak kontaktu, , że podczas wakacji manager zostanie zamknięty do 1 września. Wyjechałem na kilka tygodni na wakacje i zapomniałem umieścić takową informację.
Tak więc wszysrtkich informuję w tej chwili - MANAGER STARTUJE 1 WRZEŚNIA - PoZDrO ;]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.06.2007 22:53
Naprawdę bardzo mi przykro z tego powodu ale taktyki wysłało mi chyba z 3 czy 4 managerów ;(
Jutro jadę na wakacje i wracam za tydzień w sobotę. Dlatego przedłużam termin nadsyłania skłądów do soboty 30 czerwca.
Kolejkę rozegram dopiero 1 lipca, jednak aby nie być dłużnym innym managerom za tak długo przerwę następne mecze będą rozgrywane (conajmniej!) 2 razy w tygodniu!!!
Mam nadzieję, że nie będziecie mieli do mnie żalu, a rozgrywki staną siębardziej pasjonujące.

Miłych wakacji życzy rozgrywający

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.06.2007 15:58
Rozegrano 3 kolejkę orange ekstraklasy
Składy na 4 kolejkę można wysyłać jak zwykle do północy z 21.06 na 22.06

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.06.2007 19:57
Przepraszam bardzo wszystkich managerów o tak późne umieszczenie wyników na stronie. Zdarzenie to było spowodowane przyczynami prywatnymi za co naprawdę żałuję.
Mimo tego umieszczam teraz szybko wszystko co potrzebne na FIFA07MANAGER, aby każdy manager mógł już przygotować skład na 3 kolejkę, która odbędzie się już w piątek 15 czerwca! Zatem składy można będzie wysyłać do pólnocy z czwartku na piątek
I błagam nie dawajcie mi kolejnych powodów do stawianiania ostrzeżeń

Pozdro FoR All

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.06.2007 21:20
Każda drużyna dostanie budżet w wysokości 1000 zł i już niedługo managerowie bedą mogli wydawać otrzymane pieniądze na transferach

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.06.2007 12:55
Uwaga! Jeżeli któryś z managerów nie dośle taktyki i składu, będą one losowe!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.06.2007 23:19
1 kolejka zostanie rozegrana w niedzielę 3.06.2007r. MOżna już wysyłać składy na moje PW  instrukcja jak należy to zrobić jest napisana w zasadach (jeśli ktoś nadal nie będzie rozumiał jak to zrobić, może napisać na moje gg. Mam jednak nadzieję, że wystarczająco dobrze przedstawiłem całość ;])

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30.05.2007 19:19
Są już wolne drużyny do przejęcia!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30.05.2007 19:00
Witam wszystkich na nowo utworzonym forum poświęconym FIFIE 07, a mianowicie managerowi, który ma powstać na jej bazie.
Na początek pojawi się nasza rodzima Orange Ekstraklasa. Mam nadzieję, że będzie się cieszyła dużą popularnością. W późniejszym czasie forum się rozbuduje i będzie miało dużo innych funkcji ale... od czegoś trzeba zacząć ;p
Wszystkie newsy będą ukazywały się w tym temacie, więc powinien być to jeden z popularniejszych tematów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika-ewip.pun.pl www.wrestling-rulez.pun.pl www.oldfriends.pun.pl www.kmorhen.pun.pl www.kingsl2.pun.pl